Vyhledat
  • ondrej valek

Jak nezůstat bez proudu

Aktualizace: 15. lis 2019

Chcete zajistit, aby vás dieselagregát nebo elektrocentrála nezradili?

Pravidelný servis je odpovědí na vaši otázku. Když zjistíte, že vaše zařízení má nadměrnou spotřebu paliva, nebo energie získaná z tohoto zdroje neodpovídá energii, kterou byste si představovali, je třeba se obrátit na příslušný servis elektrocentrál. Bez pravidelného servisu vás mohou potkat nejčastěji tyto problémy:

- Vysoká spotřeba paliva – zde se může jednat o špatně seřízený agregát, nebo zanedbanou údržbu

- Opakující se vypínání zdroje – které mohou způsobovat špatně nastavená omezení a stroj se pak preventivně vypíná

- Nepřiměřená hlučnost stroje – nedostatek nebo úplná absence maziva v některých pohyblivých součástech elektrocentrály může způsobovat nadměrnou hlučnost a má velmi negativní vliv na životnost tohoto zařízeníServis je pro vás naprosto zásadní pokud nechcete zařízení zničit, oprava se v těchto případech rozhodně vyplatí více než nákladný nákup nového zařízení.

Pravidelnost hraje u servisu tu největší roli. Její efektivita spočívá nejen ve finanční výhodnosti, ale také je šetrnější k samotnému agregátu nebo centrále. Pokud nevíte, jak často provádět servis, vždy je třeba přihlédnout k jeho účelu, jak často je zařízení spuštěno a také k prostředí, kde se elektrocentrála nachází.

Chcete-li tedy zajistit, aby vaše zařízení fungovalo, co možná nejdéle a nejefektivněji, aby byla výroba elektřiny spolehlivá a efektivní, tak nemůžete potřebu servisu nechat náhodě. Nezanedbatelně důležitý je také výběr spolehlivé firmy, které servis svěříte. Firma VALEON a naše dceřiná společnost HUJEVAL nabízejí zcela profesionální služby na nejvyšší úrovni za velmi příznivé ceny.

www.valeon.cz

www.hujeval.cz0 zobrazení

KONTAKT

Valeon servis s.r.o.

IČO:  242 272 34

DIČ:  CZ 242 272 34

Sídlo: Sokolská 1605/66,

Nové Město,120 00 Praha 2

Tel: +420 722 008 007

E-mail.:  info@valeon.cz

SERVIS ELEKTROCENTRÁL

Tel.: + 420 778 050 267

POBOČKY

PRAHA - Všechromy 99

BRNO  - výstaviště

OSTRAVA -  Štramberk

OTEVÍRACÍ DOBA

Po - Pá  8:00 - 17:00 hod

hujeval logo.jpg
logo_VALEON.jpg
  • Black Facebook Icon